Logo Przewdonik Katolicki

Szczepionka na koncert

Natalia Budzyńska
fot. Unsplash

Osobiście się nie dziwię, sporo przeszliśmy w ciągu ostatnich miesięcy, a choć łudzimy się, że to może wreszcie koniec, to wszystko wskazuje na to, że niekoniecznie. Ten rozdział historii ludzkości jeszcze się nie skończył. Wirus się nie poddaje.

Madison Square Garden, ogromna sala koncertowa w Nowym Jorku, zapełniła się publicznością po raz pierwszy od ponad roku. Niemal 20 tys. osób stęsknionych za muzyką na żywo przyszło na koncert zespołu Foo Fighters. „Rock’n’Roll Returns to the Garden Tonight!” – krzyczały banery powieszone na ścianie budynku. Tyle że wpuszczani na koncert byli tylko zaszczepieni. Osobiście się nie dziwię, sporo przeszliśmy w ciągu ostatnich miesięcy, a choć łudzimy się, że to może wreszcie koniec, to wszystko wskazuje na to, że niekoniecznie. Ten rozdział historii ludzkości jeszcze się nie skończył. Wirus się nie poddaje. Zespół Foo Fighters powinien być zadowolony, tyle że oprócz fanów ma też wrogów, a są nimi antyszczepionkowcy. Protestowali pod Madison Square Garden rozżaleni, że choć pieniądze mają w kieszeni, to nie mogą wejść, bo szczepić się nie mają zamiaru. 
Pk-29.jpg

Pełna treść artykułu w Przewodniku Katolickim 29/2021, na stronie dostępna od 08.09.2021

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki