Logo Przewdonik Katolicki

Młodzi Słuchacze Radia Maryja na Jasnej Górze

Jadwiga Knie-Górna
Fot.

Pod hasłem Przypatrzmy się powołaniu naszemu na Jasnej Górze odbyła się IX Pielgrzymka Młodych Słuchaczy Radia Maryja. W spotkaniu na jasnogórskich błoniach wzięło udział kilkanaście tysięcy młodzieży związanej z rozgłośnią redemptorystów. Przybyli oni na Jasną Górę z ok. 200 młodzieżowych kół przyjaciół tej rozgłośni w całym kraju. W programie ich pielgrzymki...

Pod hasłem „Przypatrzmy się powołaniu naszemu” na Jasnej Górze odbyła się IX Pielgrzymka Młodych Słuchaczy Radia Maryja. W spotkaniu na jasnogórskich błoniach wzięło udział kilkanaście tysięcy młodzieży związanej z rozgłośnią redemptorystów. Przybyli oni na Jasną Górę z ok. 200 młodzieżowych kół przyjaciół tej rozgłośni w całym kraju. W programie ich pielgrzymki zaplanowano koncerty, świadectwa zaproszonych gości i wspólną modlitwę.

Na tegoroczne spotkanie organizatorzy zaprosili aktorów i sportowców, którzy dzielili się swoimi świadectwami spotkania Jezusa Chrystusa.

Pielgrzymki Młodych Słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę organizowane są rokrocznie, od 1999 r. Wiążą się z całoroczną formacją w Młodzieżowych Kołach Przyjaciół Radia Maryja, zrzeszających młodych zatroskanych o ewangelizację przez media i pragnących bliżej współpracować z Radiem Maryja. Kontynuacją pielgrzymkowych przeżyć są cykliczne, piątkowe audycje na antenie Radia Maryja „Czas Wzrastania”, które mają wymiar formacyjny.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki