Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Adam Gajewski
Fot.

- Opublikowano ranking szkół średnich w Bydgoszczy, które najlepiej przygotowały uczniów do tegorocznej matury pisemnej z przedmiotów humanistycznych. Niekwestionowanym liderem zestawienia jest I Katolickie Liceum im. Króla Jana II Sobieskiego! Gratulujemy! - 25 listopada w bydgoskim Gimnazjum nr 3 im. Józefa Hallera odbył się poranek upamiętniający 150. rocznicę śmierci narodowego...

- Opublikowano ranking szkół średnich w Bydgoszczy, które najlepiej przygotowały uczniów do tegorocznej matury pisemnej z przedmiotów humanistycznych. Niekwestionowanym liderem zestawienia jest I Katolickie Liceum im. Króla Jana II Sobieskiego! Gratulujemy!

- 25 listopada w bydgoskim Gimnazjum nr 3 im. Józefa Hallera odbył się poranek upamiętniający 150. rocznicę śmierci narodowego wieszcza - Adama Mickiewicza. W przygotowanym z rozmachem programie uczniowie zaprezentowali fragmenty najsłynniejszych utworów Mickiewiczowskich, ilustrowane inscenizacjami kostiumowymi i muzyką. Na zdjęciu: Uczniowskiego, "soplicowskiego" poloneza prowadzi dyrektor Gimnazjum - Andrzej Bogucki.

- Informacji na temat I Oazowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Księdza Moderatora Diecezji Bydgoskiej udziela Jakub Piątkowski - kontakt internetowy: kuba777@op.pl. Rozgrywki rozpoczną się 7 stycznia przyszłego roku.

- W Nakielskim Ośrodku Kultury zainaugurowano próby chóru gospel.

- Od 9 do 11 grudnia w sanktuarium Zawierzenia (Bydgoszcz - Piaski) trwały dni skupienia dla dziewcząt ze szkół gimnazjalnych i średnich.

- Bydgoski Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza swych członków i sympatyków na Mszę św., która zostanie odprawiona 14 grudnia w katedrze. Początek Eucharystii - godzina 18.

oprac.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki