Logo Przewdonik Katolicki

WWW

Magdalena Woźniak
Fot.

Tym razem zachęcam do odwiedzenia portalu katolickiego dla wierzących, wątpiących i poszukujących, założonego przez Zgromadzenie Zakonne Salwatorianów. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Do wyboru jest mnóstwo ciekawych pozycji menu. Z łatwością możemy odnaleźć czytania na najbliższe dni, brewiarz i niedzielne homilie. Dział Czytelni podzielony...

Tym razem zachęcam do odwiedzenia „portalu katolickiego dla wierzących, wątpiących i poszukujących”, założonego przez Zgromadzenie Zakonne Salwatorianów.

Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Do wyboru jest mnóstwo ciekawych pozycji menu. Z łatwością możemy odnaleźć czytania na najbliższe dni, brewiarz i niedzielne homilie. Dział „Czytelni” podzielony jest tematycznie, co upraszcza wyszukanie interesujących nas materiałów. Teksty napisane są w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu łatwo zrozumieć słowa autora.

Jeśli chodzi o lżejsze pozycje, to i w tym wypadku portal ma wiele do zaoferowania. Dla osób, które pragną pogłębić swoje muzyczne zainteresowania, moderatorzy zadbali o odpowiedni dział temu poświęcony. Można w nim znaleźć pliki MP3, Real-Audio i inne. Poza tym mamy rozbudowane kategorie: komputery oraz radio.

Internauci mogą skorzystać z ponad 200 kartek na różne okazje. Wśród nich zamieszczone są między innymi motywy bożonarodzeniowe, wielkanocne oraz obrazy z życia codziennego.

Dużym atutem portalu jest dynamiczne forum dyskusyjne, a także czat. Dylematy odwiedzających tę stronę rozwiązują nie tylko sami użytkownicy, ale i konsultanci – osoby duchowne.

Ewoluowanie strony sprawia, iż „Katolik” jest portalem stałego zainteresowania, a nie jednorazowych odwiedzin.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki