Logo Przewdonik Katolicki

WWW

Magdalena Woźniak
Fot.

Serwis ewangelia.com jest jak się określa misją, która działa już od 2000 roku. Jej celem jest prezentacja Ewangelii jako stylu życia, dzięki któremu można zaspokoić potrzeby współczesnego człowieka. Twórcy portalu pochodzą z różnych Kościołów chrześcijańskich z całej Polski, a kilkoro współpracowników pisze spoza granic naszego kraju. Ciekawe jest, że...

Serwis ewangelia.com jest – jak się określa – misją, która działa już od 2000 roku. Jej celem jest prezentacja Ewangelii jako stylu życia, dzięki któremu można zaspokoić potrzeby współczesnego człowieka. Twórcy portalu pochodzą z różnych Kościołów chrześcijańskich z całej Polski, a kilkoro współpracowników pisze spoza granic naszego kraju. Ciekawe jest, że ludzie tam pracujący zebrali wspólne prawdy wiary, które razem wyznają i według których na co dzień starają się postępować. Wierzą, że Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest w pełni natchnionym słowem Boga.

Na przedstawionej stronie internetowej znajdziemy odpowiedzi na dręczące wielu z nas pytania. Poruszane tematy z łatwością można odnieść do codzienności, co pomaga w zrozumieniu Ewangelii. Interesujące są świadectwa ludzi, którzy zdradzają, jak wiele Bóg zmienił w ich życiu. Opowiadają o swoich upadkach związanych z używkami, depresją, wróżbiarstwem i wielu innych negatywnych sposobach postępowania oraz o momentach triumfu wiary w Boga nad słabościami.

Serwis ewangelia.com to również odważne polemiki dotyczące samego chrześcijaństwa czy też istnienia Boga. Niestety, minusem tej strony internetowej jest kiepska kolorystyka oraz grafika. Zachęcam więc, aby zatrzymać się nad treścią, a nie rezygnować z surfowania tylko ze względu na nie najlepsze pierwsze wrażenie.

www.ewangelia.com

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki