Logo Przewdonik Katolicki

WWW

Magdalena Woźniak
Fot.

Trudno wyobrazić sobie ognisko bez śpiewów, a co za tym idzie i bez gitary. Muzyka towarzyszy nam na co dzień, jest rozluźniająca i kojąca dla ucha. W dobie Internetu nie trzeba samemu tworzyć podkładów muzycznych, jeśli się nie umie tego robić. Dzięki takim serwisom jak www.chords.pl można grać na gitarze, znając podstawowe chwyty gitarowe i tabulatury. Ten bogaty serwis zawiera...

Trudno wyobrazić sobie ognisko bez śpiewów, a co za tym idzie i bez gitary. Muzyka towarzyszy nam na co dzień, jest rozluźniająca i kojąca dla ucha. W dobie Internetu nie trzeba samemu tworzyć podkładów muzycznych, jeśli się nie umie tego robić. Dzięki takim serwisom jak www.chords.pl można grać na gitarze, znając podstawowe chwyty gitarowe i tabulatury.

Ten bogaty serwis zawiera opracowania najróżniejszych piosenek. Są to zarówno typowe piosenki biesiadne, harcerskie, jak i utwory zagraniczne. Dużą popularnością cieszy się również dział religijny, który jest bardzo bogaty.

Przez 6 lat istnienia serwisu nie zmienił się jego charakter. Po bezpłatnym zalogowaniu na stronie każdy użytkownik może się czuć administratorem i dodawać kolejne chwyty bądź tabulatury. Ubolewać można nad tym, że niestety nie wszystkie opracowania zawierają teksty piosenek, co znacznie ułatwiłoby laikom grę na gitarze. Niemniej oferta serwisu jest ciekawa i warto się z nią zapoznać, a może nawet podzielić się własnymi opracowaniami z innymi.

www.chords.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki