Logo Przewdonik Katolicki

To jest legalne

Jadwiga Knie-Górna
Fot.

Jak dotąd odkryto tylko jedyną formę czystej energii niepowodującą skutków ubocznych. Po raz pierwszy pojawiła się przed 2000 lat. Aktualnie przyjmuje ją codziennie ponad miliard ludzi. W niektórych krajach jest ona wprawdzie nielegalna i ludzie z jej powodu zamykani są w więzieniach, czasem nawet karani śmiercią. Jednak u nas jest ona legalna i na dodatek gratis. To jest...

Jak dotąd odkryto tylko jedyną formę czystej energii niepowodującą skutków ubocznych.

Po raz pierwszy pojawiła się przed 2000 lat. Aktualnie przyjmuje ją codziennie ponad miliard ludzi. W niektórych krajach jest ona wprawdzie nielegalna i ludzie z jej powodu zamykani są w więzieniach, czasem nawet karani śmiercią. Jednak u nas jest ona legalna i na dodatek gratis. To jest boska energia – Duch Święty.


Jak wszystko od Boga, także Ducha Świętego otrzymujesz za darmo. Jeśli jesteś ochrzczony lub bierzmowany, On przez władzę sakramentu jest już obecny w twoim życiu. Pozostało ci tylko wpuszczenie Go do swojego serca, zamiast pozostawienie Go przed drzwiami. Gdy przyzywasz Ducha Świętego, Bóg posyła ci Go natychmiast. Nie za tydzień, trzy dni lub dwie godziny. Natychmiast!


SKUTKI i POŻĄDANE EFEKTY UBOCZNE

Co więc sprawia Duch Święty? Jego najistotniejszego działania nie możesz oglądać oczyma, ponieważ dzieje się to na poziomie głębi serca. On roznieca w tobie boskie życie - stopniowo stajesz się coraz bardziej podobny do Jezusa. Uzdolniony Jego mocą do przyjmowania postaw Jezusa. Otwarta zostaje Stacja Życia z siedmioma dystrybutorami.


SKUTKI - 7 DARÓW

1) Dar mądrości: potrafisz właściwie uporządkować sprawy tego świata; uczysz się odróżniać prawdę od fałszu.
2) Dar rozumu: uczysz się rozumieć zamysł Boga i Jego plan wobec człowieka.
3) Dar rady: rozpoznajesz drogę dla swojego życia.
4) Dar męstwa: w chwilach trudnych otrzymujesz siłę do przezwyciężenia zła dobrem.
5) Dar umiejętności: stosujesz wiedzę i technikę dla dobra ludzi.
6) Dar pobożności: uczysz się ufać i kochać Boga z całego serca.
7) Dar bojaźni Bożej: Duch Święty chroni cię przed idolatrią i pychą.


EFEKTY UBOCZNE:

1) Miłość
2) Radość
3) Pokój
4) Cierpliwość
5) Uprzejmość
6) Dobroć
7) Wierność
8) Łagodność
9) Opanowanie


Tekst za: www.you.opoka.net.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki