Logo Przewdonik Katolicki

WWW

Magdalena Woźniak
Fot.

Od bieżącego numeru w ramach Porad Przewodnika proponujemy zapoznawanie się z zawartością różnorakich stron internetowych, świeckich i związanych z wiarą. Myślę, że prezentowana dziś strona przyda się w konfrontacji z rzeczywistością. Zważywszy, że w naszych urzędach słowo człowieka niewiele znaczy i wszystko trzeba mieć na piśmie. Tym, którzy udają się do...

Od bieżącego numeru w ramach Porad „Przewodnika” proponujemy zapoznawanie się z zawartością różnorakich stron internetowych, świeckich i związanych z wiarą.

Myślę, że prezentowana dziś strona przyda się w konfrontacji z rzeczywistością. Zważywszy, że w naszych urzędach słowo człowieka niewiele znaczy i wszystko trzeba mieć na piśmie. Tym, którzy udają się do urzędów, z pewnością przydadzą się małe pomoce w formie gotowych formularzy.

Na stronach „Forum prawnego” znajdziemy różne wzory pism i umów niezbędnych w załatwianiu spraw urzędowych. Przejrzysty podział tematyczny daje możliwość szybkiego odnajdywania potrzebnych materiałów. Wśród kategorii wyróżnić możemy między innymi: urząd skarbowy, umowy związane z pracą, ze świadczeniem usług, umowy najmu i sprzedaży.

Menu zawiera również bazę aktów prawnych, aktualności oraz forum dyskusyjne. Z pewnością nie jest to strona, którą graficznie podziwiać będą webmasterzy. Biorąc jednak pod uwagę przydatną treść, warto przymknąć oko na estetykę.

www.forumprawne.org/portal.wzory.html

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki