Logo Przewdonik Katolicki

„Anielskie Śpiewogranie”

Błażej Tobolski
Fot.

Pod takim dźwięcznym tytułem w sobotę 23 września odbył się II Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej Osób Niepełnosprawnych w Swarzędzu. W przeglądzie wzięło udział kilkanaście zespołów działających przy rozmaitych ośrodkach i stowarzyszeniach opiekujących się osobami niepełnosprawnymi. Śpiewali, a przy tym wspaniale się bawili, wszyscy: dzieci, młodzież oraz dorośli....

Pod takim dźwięcznym tytułem w sobotę 23 września odbył się II Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej Osób Niepełnosprawnych w Swarzędzu.

W przeglądzie wzięło udział kilkanaście zespołów działających przy rozmaitych ośrodkach i stowarzyszeniach opiekujących się osobami niepełnosprawnymi. Śpiewali, a przy tym wspaniale się bawili, wszyscy: dzieci, młodzież oraz dorośli. Nastroje uczestników najlepiej oddają słowa listu do Benedykta XVI, wysłanego przez uczestników do Watykanu: «Anielskie Śpiewogranie» daje nam poczucie wartości oraz jednoczy nas w wierze. Jest to dowód na to, że napełnieni radością Bożą wspaniale się bawimy”.

Mimo że przegląd, zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka i parafię pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Swarzędzu miał charakter konkursowy, wydaje się, iż zwycięzcami czuli się wszyscy, którzy tu przyjechali, aby pośpiewać w radosnej i serdecznej atmosferze.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki