Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane/Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

Minimum socjalne? Bardzo sympatyczna rzecz, bardzo. Ja bym na początek chciała, żeby więcej zarabiali ci, którzy pracują. Takim warunkom mówię nie. Polski na to nie stać wicepremier Zyta Gilowska. Do tej pory wszyscy politycy, jadąc do USA, mówili, że będą rozmawiać o wizach. Ja nie będę rozmawiał o wizach. Uważam, że to sprawa wstydliwa. Nie po stronie polskiej...

Minimum socjalne? Bardzo sympatyczna rzecz, bardzo. Ja bym na
początek chciała, żeby więcej zarabiali ci, którzy pracują. Takim warunkom mówię – nie. Polski na to nie stać – wicepremier Zyta Gilowska.

Do tej pory wszyscy politycy, jadąc do USA, mówili, że będą rozmawiać o wizach. Ja nie będę rozmawiał o wizach. Uważam, że to sprawa wstydliwa. Nie po stronie polskiej – premier Kazimierz Marcinkiewicz.

Romano Prodi to przydatny idiota, użyczający swej twarzy dobrodusznego proboszcza, lewicy, która w 70 procentach składa się z komunistów – włoski premier Silvio Berlusconi o swoim politycznym konkurencie.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki