Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane/Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

Ja bardzo często widzę w ręce pana Donalda Tuska Trybunę i widać wyraźnie wpływ Trybuny na to, co pan Tusk mówi przewodniczący PiS Jarosław Kaczyński. Albo będę wicepremierem, albo nie będzie koalicji rządowej z PiS. To jest teraz warunek wejścia Samoobrony do koalicji szef Samoobrony Andrzej Lepper. Zabrać wszystkie portrety...

Ja bardzo często widzę w ręce pana Donalda Tuska „Trybunę” i widać wyraźnie wpływ „Trybuny” na to, co pan Tusk mówi – przewodniczący PiS Jarosław Kaczyński.

Albo będę wicepremierem, albo nie będzie koalicji rządowej z PiS. To jest teraz warunek wejścia Samoobrony do koalicji – szef Samoobrony Andrzej Lepper.

Zabrać wszystkie portrety prezydenta. Powiem, czym je zastąpić. Niepotrzebne te portrety, żeby mi wytykali wodzostwo. Wystarczy niewielka fotografia, która będzie stać tam, gdzie powinna, i ludzie będą mogli patrzeć – prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki