Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane / Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

Osoby bezdzietne powinny płacić podatek, z którego w przyszłości byłyby wypłacane ich emerytury. Bo dlaczego miałyby być utrzymywane przez cudze dzieci - poseł PiS Marian Piłka. Wielka Brytania nie powinna zmieniać legendy o Robin Hoodzie proponując, by w nowym budżecie UE zabrano środki dla krajów biedniejszych i przeznaczono je dla bogatszych - przewodniczący Komisji Europejskiej...

Osoby bezdzietne powinny płacić podatek, z którego w przyszłości byłyby wypłacane ich emerytury. Bo dlaczego miałyby być utrzymywane przez cudze dzieci - poseł PiS Marian Piłka.

Wielka Brytania nie powinna zmieniać legendy o Robin Hoodzie proponując, by w nowym budżecie UE zabrano środki dla krajów biedniejszych i przeznaczono je dla bogatszych - przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso.

Rodzicielstwo homoseksualistów jest już rzeczywistością. Chcemy mu tylko nadać odpowiednie ramy prawne. Dzięki głosowaniu zbliżyliśmy się do tego - Mieke Stessens z Belgijskiej Federacji Gejów.

Przyjechałem powiedzieć, że są w Polsce partie, które walczą o tolerancję, demokrację, równość, prawa mniejszości, czyli, krótko mówiąc, wartości europejskie (...). Jestem katolikiem, ale trzeba odróżnić sprawy kraju i religii. Oni [rząd - przyp. red.] mieszają wszystko i to w sposób skrajny. Nawet Kościół zaczyna się skarżyć - przewodniczący SLD Wojciech Olejniczak.

opr.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki