Logo Przewdonik Katolicki

Mamy nową salkę!

Lucyna Muniak
Fot.

W poniedziałek 17 października br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Cegielskiego w Trzemesznie odbyła się niecodzienna uroczystość. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Dnia Papieskiego została poświęcona i oddana do użytku nowa salka katechetyczna. Kilka lat temu w pomieszczeniu tym mieściły się sypialnie dla uczniów trzemeszeńskiego Liceum Ogólnokształcącego, a w...

W poniedziałek 17 października br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Cegielskiego w Trzemesznie odbyła się niecodzienna uroczystość. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Dnia Papieskiego została poświęcona i oddana do użytku nowa salka katechetyczna.
Kilka lat temu w pomieszczeniu tym mieściły się sypialnie dla uczniów trzemeszeńskiego Liceum Ogólnokształcącego, a w następnych latach było ono zupełnie nieużywane. W tym czasie lekcje religii odbywały się w piwnicy, w mało komfortowych warunkach i dlatego potrzeba nowej sali stała się nagląca.
Szkoła wyremontowała pomieszczenie z własnych środków, natomiast Rada Rodziców zadbała o wystrój klasy, fundując obrazy autorstwa Wiesława Osińskiego z Orchowa.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki