Logo Przewdonik Katolicki

Wymodlili zamknięcie klubów nocnych?

Małgorzata Szewczyk | 22.12.14r

W 100. rocznicę męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny w kościele pw. św. Wojciecha na Rynku w Krakowie rozpoczęła się modlitewna akcja duszpasterstw akademickich i różnych ruchów działających w małopolskiej stolicy pod nazwą „Szpital domowy” w intencji moralnej odnowy Krakowa.

Tłumy ludzi modliły się codziennie w nocnych godzinach przed Najświętszym Sakramentem. 18 grudnia zakończył się pierwszy etap modlitwy, która przyniosła wymierny skutek. Tego też dnia do dwóch klubów nocnych przy Rynku Głównym weszła krakowska prokuratura i na czas czynności procesowych lokale zostały zamknięte. 
Chodzi o dwa kluby nocne należące jeszcze niedawno do sieci „Cocomo”.
 − Bóg jest wierny. Odpowiedział na naszą prośbę. Cieszymy się, że wkroczył i zainterweniował – skomentował działania prokuratury Karol Sobczyk, rzecznik „Szpitala Domowego”. Organizatorzy akcji zapowiadają jej kontynuację. Od 7 stycznia do końca czerwca 2015 r. w kościele pw. św. Wojciecha będzie działał „duchowy SOR” – codziennie będzie można adorować Najświętszy Sakrament i skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.


 

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki