Logo Przewdonik Katolicki

Szczęściarz Leo

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

W odstępie zaledwie kilku dni do piłkarskiej reprezentacji Polski dwukrotnie uśmiechnęło się szczęście podczas losowania grupowych rywali w eliminacjach mistrzostw świata i finałów mistrzostw Europy. Najpierw okazało się, że trafiliśmy do stosunkowo łatwej grupy eliminacyjnej do MŚ w 2010 roku. Naszymi rywalami do awansu będą: Czechy, Słowacja, Irlandia Północna, Słowenia i...

W odstępie zaledwie kilku dni do piłkarskiej reprezentacji Polski dwukrotnie uśmiechnęło się szczęście podczas losowania grupowych rywali w eliminacjach mistrzostw świata i finałów mistrzostw Europy.

Najpierw okazało się, że trafiliśmy do stosunkowo łatwej grupy eliminacyjnej do MŚ w 2010 roku. Naszymi rywalami do awansu będą: Czechy, Słowacja, Irlandia Północna, Słowenia i San Marino.

Z kolei podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną na boiskach Austrii i Szwajcarii, reprezentacja Polski wystąpi w grupie B razem z Austriakami, Niemcami i Chorwacją. Polacy swe mecze rozegrają na boiskach Klagenfurtu i Wiednia. Na inaugurację imprezy 8 czerwca 2008 r. zmierzymy się z Niemcami.

„Po losowaniu uśmiechnąłem się, bo nie jest źle. Zawsze dobrze grać z gospodarzami, bo na stadionie panuje wspaniała atmosfera. Trafiliśmy do fantastycznej grupy, ale na ten moment wszystkie zespoły mają zero punktów” – ocenił losowanie trener naszej reprezentacji Leo Beenhakker.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki