Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Błażej Tobolski
Fot.

Inicjatywa Muzyków Poznańskich Bogu jedynemu chwała zaprasza na Mszę św. uwielbienia, która zostanie odprawiona w niedzielę 28 października w kościele oo. Dominikanów przy al. Niepodległości w Poznaniu o godz. 14.15. Jednocześnie muzycy ogłaszają nabór do chóru uwielbienia, który powstaje w ramach ich Inicjatywy. Chętni pragnący śpiewać dla Pana proszeni są...

» Inicjatywa Muzyków Poznańskich „Bogu jedynemu chwała” zaprasza na Mszę św. uwielbienia, która zostanie odprawiona w niedzielę 28 października w kościele oo. Dominikanów przy al. Niepodległości w Poznaniu o godz. 14.15. Jednocześnie muzycy ogłaszają nabór do chóru uwielbienia, który powstaje w ramach ich Inicjatywy. Chętni pragnący śpiewać dla Pana proszeni są o kontakt z kierownikiem zespołu Poldkiem Twardowskim, tel. 607-71-34-34. Nowo przyjęci chórzyści wezmą również udział w Poznańskich Zaduszkach Jazzowych.

» „Piwnica Farna” Klubu Inteligencji Katolickiej w Poznaniu (plac Kolegiacki 14/15) zaprasza 24 października na godz. 18 na wieczór poezji Stanisława Wyspiańskiego w stulecie śmierci artysty pt. „A to Polska właśnie...”.

» Tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca, tj. 25 października, o godz. 20 w kościele pw. św. Wojciecha w Poznaniu odbędą się modlitwy o jedność chrześcijan ze śpiewami z Taizé.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki