Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Błażej Tobolski
Fot.

15 września to Archidiecezjalny Dzień Młodzieży. Wszyscy czujący się młodo mieszkańcy archidiecezji są zaproszeni tego dnia na Ostrów Tumski na wspólne świętowanie. Rozpocznie je o godz. 13 Msza św. w katedrze, której przewodniczyć będzie abp Stanisław Gądecki. Więcej informacji: www.dm.archpoznan.org.pl. 15 września w Zaniemyślu odbędzie się III Festyn dla Osób...

» 15 września to Archidiecezjalny Dzień Młodzieży. Wszyscy czujący się młodo mieszkańcy archidiecezji są zaproszeni tego dnia na Ostrów Tumski na wspólne świętowanie. Rozpocznie je o godz. 13 Msza św. w katedrze, której przewodniczyć będzie abp Stanisław Gądecki. Więcej informacji: www.dm.archpoznan.org.pl.

» 15 września w Zaniemyślu odbędzie się III Festyn dla Osób Niepełnosprawnych, przebiegający pod hasłem: „Przez tolerancję do integracji”. Rozpocznie go o godz. 11 występ Chóru Gospel Joy z Poznania. W programie festynu m.in. prezentacje osiągnięć osób niepełnosprawnych oraz recital Marka Siwka z zespołu Lombard. Będzie również możliwość bezpłatnego zasięgnięcia porad psychologa, pedagoga i logopedy.

» 16 września po Mszy św. o godz. 12.15 w parafii pw. NMP Matki Odkupiciela na poznańskim Piątkowie odbędzie się rodzinny festyn parafialny. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na budowę świątyni parafialnej.

» 16 września, w niedzielę po święcie Podwyższenia Krzyża Świętego, w sanktuarium Świętego Krzyża w Biezdrowie k. Wronek o godz. 12 zostanie odprawiona uroczysta Suma odpustowa. Dzień wcześniej, 15 września o godz. 15, rozpocznie się modlitewne spotkanie młodzieży, zorganizowane w duchu Szkoły Nowej Ewangelizacji. Zakończy je Msza św. o godz. 20, połączona z procesją maryjną i Apelem Jasnogórskim.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki