Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Magdalena Woźniak
Fot.

Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego Martyria w Bydgoszczy zaprasza na obóz dla studentów (w szczególności pierwszego roku). Odbędzie się on w dniach 16-22 września w Ocyplu w Borach Tucholskich. W programie przygotowano występ kabaretu, naukę nurkowania, warsztaty z charakteryzatorem, warsztaty fotograficzne, spotkania ze znanymi i lubianymi osobami oraz...

» Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria” w Bydgoszczy zaprasza na obóz dla studentów (w szczególności pierwszego roku). Odbędzie się on w dniach 16-22 września w Ocyplu w Borach Tucholskich. W programie przygotowano występ kabaretu, naukę nurkowania, warsztaty z charakteryzatorem, warsztaty fotograficzne, spotkania ze znanymi i lubianymi osobami oraz wiele atrakcji terenowych i kulturalnych. Zapisy i dodatkowe informacje pod bydgoskim numerem telefonu 052-323-48-10 lubpod adresem e-mail: iwonasp@wp.pl.

» Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w diecezjalnych spotkaniach młodych. Są one duchowym przygotowaniem do Światowych Dni Młodzieży, które w przyszłym roku zostaną zainaugurowane w Sydney. Najbliższe terminy to – 7 września o godz. 18 w bydgoskiej katedrze oraz 15 września przy sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej o godz. 15.

» Naszym Czytelnikom przypominamy o konieczności wymiany starych dowodów osobistych. Można to uczynić do końca tego roku. Od 1 stycznia stare dokumenty utracą ważność. Oznacza to, że nie będzie można wypłacić pieniędzy z banku, otrzymać kredytu, odebrać korespondencji z poczty, załatwić formalności u notariusza. Posługując się starym dowodem, nie będzie można także swobodnie podróżować po krajach członkowskich Unii Europejskiej. W akcję informacyjną od dłuższego czasu włączają się parafie na terenie całej diecezji. Wszelkie informacje o warunkach wydania i wymiany dowodów osobistych można uzyskać we właściwych dla miejsca zamieszkania urzędach, a także na stronach internetowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki