Logo Przewdonik Katolicki

WWW

Magdalena Woźniak
Fot.

Finanse stanowią nieodłączną część naszego życia. Pieniędzmi operujemy w sklepie, walcząc w aptece o swoje zdrowie czy też fundując sobie różnego rodzaju rozrywkę w wolnym czasie. Od naszej znajomości tej dziedziny zależy, czy dobrze będziemy rozporządzać zawartością naszego portfela. Pomocny może się w tym okazać Bankier Polski Portal Finansowy. Staje się on przydatny...

Finanse stanowią nieodłączną część naszego życia. Pieniędzmi operujemy w sklepie, walcząc w aptece o swoje zdrowie czy też fundując sobie różnego rodzaju rozrywkę w wolnym czasie. Od naszej znajomości tej dziedziny zależy, czy dobrze będziemy rozporządzać zawartością naszego portfela.

Pomocny może się w tym okazać Bankier – Polski Portal Finansowy. Staje się on przydatny nie tylko w wyszukiwaniu najlepszych ofert dotyczących kont bankowych, lokat oraz kredytów. Bankier to także poradnik finansów osobistych, takich jak na przykład budżet rodzinny. Po przeczytaniu zawartości kolejnych pozycji menu dowiemy się wszystkiego na temat emerytur, podatków i ubezpieczeń.

Pewną wadą Bankiera jest to, iż strona ciągnie się w dół ekranu w nieskończoność. Staje się to o tyle kłopotliwe, że nadmiar informacji na głównej stronie dekoncentruje internautę. Ciekawostką jest, iż portal jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, co świadczy o znaczącej pozycji i uznaniu, jakim cieszy się wśród zainteresowanych tematem.

Autorzy piszą o sobie: „Misją Bankier.pl jest pomoc w podejmowaniu korzystnych decyzji finansowych”.

www.bankier.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki