Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Błażej Tobolski
Fot.

» Zapraszamy na Świąteczny Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru Dziewczęcego Skowronki, który odbędzie się w parafii pw. Maryi Królowej w Poznaniu (rynek Wildecki), 14 stycznia o godz. 16. » 14 stycznia w katedrze odbędzie się koncert z cyklu Musica sacra pt. Dzieciątko się narodziło. Wystąpi Chór Mieszany Polihymnia. Rozpoczęcie o godz. 17. »...

» Zapraszamy na Świąteczny Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru Dziewczęcego „Skowronki”, który odbędzie się w parafii pw. Maryi Królowej w Poznaniu (rynek Wildecki), 14 stycznia o godz. 16.

» 14 stycznia w katedrze odbędzie się koncert z cyklu Musica sacra pt. „Dzieciątko się narodziło. Wystąpi Chór Mieszany Polihymnia. Rozpoczęcie o godz. 17.

» Ośrodek Kultury Chrześcijańskiej „Studium Myśli Chrześcijańskiej” zaprasza na otwarte spotkanie studyjne, które odbędzie się 19 stycznia o godz. 19 w Galerii „U Jezuitów” (Poznań, ul. Dominikańska 8). Prelekcję pt. „Podstawowe idee demokratycznego państwa prawa” wygłosi prof. dr hab. Marek Henryk Safian, profesor nauk prawnych w Katedrze Prawa Cywilnego UW, przewodniczący Rady Naukowej Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości.

» 21 stycznia odbędzie się koncert z cyklu Muzyka u Najświętszego Zbawiciela (ul. Fredry godz. 17.45) pt. „Na to Boże Narodzenie” w wykonaniu Chóru Vivace Zespołu Szkół w Pamiątkowie i Chóru Żeńskiego Sonantes Akademii Ekonomicznej.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki