Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Błażej Tobolski
Fot.

» Program Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra 10 listopada, godz. 18 Finał konkursu dla aktorów na interpretację tekstu biblijnego i klasycznego (Aula UAM w Poznaniu, wstęp wolny) 13 listopada, godz. 19 Wielka Klasyka Thomas S. Eliot, czyta Tadeusz Malak (Aula UAM, wstęp bilety) 20 listopada, godz. 19 Specjalna Wielka Gala Słowa...

» Program Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra
10 listopada, godz. 18 – Finał konkursu dla aktorów na interpretację tekstu biblijnego i klasycznego (Aula UAM w Poznaniu, wstęp wolny)
13 listopada, godz. 19 – Wielka Klasyka – Thomas S. Eliot, czyta Tadeusz Malak (Aula UAM, wstęp – bilety)
20 listopada, godz. 19 – Specjalna Wielka Gala Słowa – ks. Jan Twardowski, z udziałem m.in. Krystyny Feldman i Piotra Adamczyka (Aula UAM, wstęp – bilety)
27 listopada, godz. 29 – Wielka Gala Słowa – Norwid, z udziałem m.in. Andrzeja Seweryna i Jerzego Zelnika (Aula UAM, wstęp – bilety)
Bilety dostępne w kasie Auli UAM, pon.-pt. godz. 13-17, tel. 061-853-69-35 „Chór Żywa Woda” zaprasza 12 listopada na godz. 19.30 do kościoła pw. św. Jana Kantego w Poznaniu (ul. Grunwaldzka) na koncert „Gospel z głębi duszy”. Wstęp wolny. Natomiast o godz. 18.30, jak co tydzień, zostanie odprawiona Msza św. dla młodzieży studiującej i pracującej z oprawą muzyczną w stylu gospel.

» 19 listopada w sanktuarium Matki Bożej w Tulcach o godz. 17 zostanie odprawiona Msza św., po której odbędzie się kolejna konferencja z cyklu „Rodzina Szkołą Miłości” pt. „Jak leczyć poranienia?”. Szczególnie zaproszeni są na nią młodzi poszukujący współmałżonka, małżeństwa bezdzietne oraz te, które utraciły dziecko.

» Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Poznaniu organizuje zbiórkę darów na rzecz najuboższych polskich rodzin żyjących na dawnych polskich kresach. Zbiórka będzie trwała od 24 listopada do 2 grudnia w dni powszednie w godz. 16-18, a w soboty w godz. 10-16 w Szkole Podstawowej nr 84 przy ul. św. Szczepana 3 (Poznań Dębiec). W dniach 27 i 29 listopada w godz. 15-18 dary będą przyjmowane również w CK Zamek przy ul. Święty Marcin 80/82 w pokoju nr 336. Potrzebna jest przede wszystkim żywność trwała, środki higieniczne, słodycze dla dzieci oraz wsparcie finansowe na pokrycie kosztów transportu.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki