Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane/Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

Nawet jeśli wstawimy nowy silnik do syrenki, to w dalszym ciągu to nasza ojczyzna kochana, czyli syrenka. Nie możemy zbyt gwałtownie manewrować, bo kółka odpadną. (...) Syrenka dalej nie ujedzie minister finansów Zyta Gilowska. Nie można przyjmować takiej postawy, że wskakuje się do jadącego tramwaju, a jak już się jest na stopniach, to tych następnych usiłuje się...

Nawet jeśli wstawimy nowy silnik do syrenki, to w dalszym ciągu – to nasza ojczyzna kochana, czyli syrenka. Nie możemy zbyt gwałtownie manewrować, bo kółka odpadną. (...) Syrenka dalej nie ujedzie – minister finansów Zyta Gilowska.

Nie można przyjmować takiej postawy, że wskakuje się do jadącego tramwaju, a jak już się jest na stopniach, to tych następnych usiłuje się zepchnąć – prezydent Lech Kaczyński o dalszym rozszerzeniu UE.

Biedna byłaby ta kobieta, nawet top modelka, która żyłaby z prezydentem Białorusi. Bo ja prócz tego kraju i tej wyczerpującej, dzikiej pracy praktycznie nic nie mam – białoruski prezydent Aleksander Łukaszenka.

Największym zagrożeniem, na krótką metę, jest Al-Kaida. Oni chcieliby nas znowu zaatakować. Myślę bez przerwy o Al-Kaidzie i jej potencjale atakowania – amerykański prezydent George Bush.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki