Logo Przewdonik Katolicki

Zapowiedzi

Błażej Tobolski
Fot.

- W niedzielę 11 września o godz. 16 zostanie odprawiona w katedrze poznańskiej uroczysta Msza św. Zaproszeni są na nią wszyscy, którzy w tym roku przeżywają 25. i 50. rocznicę sakramentu małżeństwa. Podczas Eucharystii zostaną odnowione przyrzeczenia małżeńskie, a po niej ksiądz arcybiskup spotka się z jubilatami w gmachu seminarium duchownego. - 15 września, w święto Matki...

- W niedzielę 11 września o godz. 16 zostanie odprawiona w katedrze poznańskiej uroczysta Msza św. Zaproszeni są na nią wszyscy, którzy w tym roku przeżywają 25. i 50. rocznicę sakramentu małżeństwa. Podczas Eucharystii zostaną odnowione przyrzeczenia małżeńskie, a po niej ksiądz arcybiskup spotka się z jubilatami w gmachu seminarium duchownego.

- 15 września, w święto Matki Bożej Bolesnej, odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych na Świętą Górę w Gostyniu. Tam o godz. 11 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem abp. Stanisława Gądeckiego, podczas której chorzy zostaną pobłogosławieni Najświętszym Sakramentem. Msza zakończy również trwające w Gostyniu od 5 września rekolekcje dla chorych.

- Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i Urząd Miasta Poznania zapraszają wszystkich chętnych (dzieci, młodzież i dorosłych) do wzięcia udziału w X Jubileuszowym Turnieju Tenisa Ziemnego. Rozgrywki odbędą się w sobotę i niedzielę 17 i 18 września na nowo otwartych kortach firmy JOPPOL przy ul. Jeleniogórskiej 20a o godz. 8.45. Uczestnictwo w turnieju jest całkowicie bezpłatne, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

- Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski zaprasza zespoły śpiewające oraz wszystkich chętnych na I Przegląd Piosenki Religijnej Osób Niepełnosprawnych. Przegląd odbędzie się w sobotę 24 września w godz. 13-16 w kościele pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Swarzędzu na os. Kopernika. Swój udział zapowiedziały już zespoły z: Lwówka Wlkp., Pobiedzisk, Komornik, Murowanej Gośliny, Kórnika oraz z Poznania.

Opracował

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki