Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Błażej Tobolski
Fot.

26 sierpnia o godz. 19.30 w kościele pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Sierakowie odbędzie się koncert pt. Muzyczne emocje, nastrój i relaks. Będzie to ostatni wakacyjny koncert z cyklu Organy, głosy i inne instrumenty. 30 sierpnia o godz. 20 w farze poznańskiej będzie można posłuchać słynnych organów Ladegasta z towarzyszeniem skrzypiec podczas...

» 26 sierpnia o godz. 19.30 w kościele pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Sierakowie odbędzie się koncert pt. „Muzyczne emocje, nastrój i relaks”. Będzie to ostatni wakacyjny koncert z cyklu „Organy, głosy i inne instrumenty”.

» 30 sierpnia o godz. 20 w farze poznańskiej będzie można posłuchać słynnych organów Ladegasta z towarzyszeniem skrzypiec podczas Staromiejskiego Koncertu Organowego.

» 2 września o godz. 21 rozpocznie się modlitewne czuwanie pod Krzyżem papieskim w poznańskim parku im. Jana Pawła II. Odbywające się każdego drugiego dnia miesiąca spotkania upamiętniają dzień śmierci Papieża Polaka, a jednocześnie są okazją do modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki