Logo Przewdonik Katolicki

WWW

Magdalena Woźniak
Fot.

Ciepłe dni i długie wieczory są w szczególności uwielbiane przez pary zakochanych. To właśnie od wczesnej wiosny, aż do jesieni ludzie najczęściej składają w kościele małżeńską przysięgę. Każdy pragnie, by ten dzień był wyjątkowy, dlatego chętnie korzysta z różnych porad, szczególnie jeśli dotyczą one już samego wesela. Różne wskazówki można znaleźć na europejskim...

Ciepłe dni i długie wieczory są w szczególności uwielbiane przez pary zakochanych. To właśnie od wczesnej wiosny, aż do jesieni ludzie najczęściej składają w kościele małżeńską przysięgę. Każdy pragnie, by ten dzień był wyjątkowy, dlatego chętnie korzysta z różnych porad, szczególnie jeśli dotyczą one już samego wesela.

Różne wskazówki można znaleźć na europejskim portalu ślubno-weselnym www.idealnyslub.eu. W aktualnościach znajdziemy między innymi informacje dotyczące targów ślubnych oraz prasy. Redakcja strony dba o wszystkie zagadnienia, np. jakie wybrać obrączki, by służyły do końca życia, które kwiaty nadają się na bukiet panny młodej, czy też czym kierować się przy wyborze odpowiedniego fotografa.

Ważne jest i to, że portal zawiera informacje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W poradniku ślubnym są rady dotyczące sukni ślubnych oraz garniturów. Czytając artykuły, możemy iść do salonu mody, mając już jakąś koncepcję wyglądu na ten szczególny dzień. Dla zestresowanych narzeczonych w menu znajduje się zakładka z tekstem przysięgi małżeńskiej, który mogą poczytać na dzień przed ślubem. Z ciekawostek ślubnych również savoir-vivre, zabawy weselne, toasty oraz życzenia ślubne.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki