Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane/Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

Bardzo współczuję panu ministrowi Jurgielowi. Dziękuję za jego życzliwość, to świadczy tylko o klasie człowieka, że chce pomóc potrzebującym (...). I za to go potępiać? Dziękować Bogu, że jeszcze są ludzie z sercem dyrektor Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk. W szkole panuje atmosfera swobody i bezkarności. Mówimy ciągle o prawach ucznia, pozwalając mu nie myśleć...

Bardzo współczuję panu ministrowi Jurgielowi. Dziękuję za jego życzliwość, to świadczy tylko o klasie człowieka, że chce pomóc potrzebującym (...). I za to go potępiać? Dziękować Bogu, że jeszcze są ludzie z sercem – dyrektor Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk.

W szkole panuje atmosfera swobody i bezkarności. Mówimy ciągle o prawach ucznia, pozwalając mu nie myśleć o obowiązkach. To powoduje, że uczniowie nie czują szacunku do nauczycieli i instytucji szkoły – wiceminister MEiN Jarosław Zieliński.

Pracowaliśmy bardzo, ale to bardzo dużo, znacznie więcej niż inne rządy. Tylko Napoleon zrobił więcej – szef włoskiego rządu premier Silvio Berlusconi.

Teraz kalifowie i wezyrowie z Zachodu, podporządkowanego już islamowi, chcą wprowadzić Turcję do Unii Europejskiej, chociaż Europa od 2 tysięcy lat składa się z chrześcijan, którzy lepiej lub gorzej żyją zgodnie z cywilizacją i wartościami chrześcijańskimi – włoska pisarka Oriana Fallaci.

Białorusini i Rosjanie są w zasadzie jednym narodem. Tworzymy państwo unijne, bez pośpiechu, lecz cel pozostaje aktualny – rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Iwanow.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki