Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane/Zapisane

PK
Fot.

Pragnienie wolności tkwi w duszy każdego człowieka i tyrania nie może stłumić nadziei na wolność. Czas pokazał, że wolność jest niepowstrzymaną siłą zmian. W ciągu zaledwie pokolenia świat był świadkiem najszybszego zwycięstwa wolności w historii prezydent Stanów Zjednoczonych George Bush. Jeśli ktoś uważa, że ja zrobię wszystko, żeby być wicepremierem, to się...

Pragnienie wolności tkwi w duszy każdego człowieka i tyrania nie może stłumić nadziei na wolność. Czas pokazał, że wolność jest niepowstrzymaną siłą zmian. W ciągu zaledwie pokolenia świat był świadkiem najszybszego zwycięstwa wolności w historii – prezydent Stanów Zjednoczonych George Bush.

Jeśli ktoś uważa, że ja zrobię wszystko, żeby być wicepremierem, to się myli. Ja jeszcze wyżej mierzę, bo ja nie jestem w partii sezonowej – przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper.

Był w dziejach Polski taki wspaniały błazen, nazywał się Stańczyk, i byłbym gotowy podjąć się tej roli, ale nie na dworze Andrzeja Pierwszego - minister spraw zagranicznych Stefan Meller.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki