Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane/Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

Nie znam przypadku, żeby rząd mniejszościowy przetrwał do końca kadencji przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper. Osobiście byłbym smutny, gdyby ta przyjemność była mi odebrana. (...) Niedziela to wspólne zakupy z rodziną, w spokoju; to nie tylko Msza św. czy moja ulubiona piłka nożna lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Odwrócenie się dziś plecami do...

Nie znam przypadku, żeby rząd mniejszościowy przetrwał do końca kadencji – przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper.

Osobiście byłbym smutny, gdyby ta przyjemność była mi odebrana. (...) Niedziela to wspólne zakupy z rodziną, w spokoju; to nie tylko Msza św. czy moja ulubiona piłka nożna – lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

Odwrócenie się dziś plecami do powojennego Iraku byłoby współczesnym odpowiednikiem oddania powojennych Niemiec z powrotem nazistom – minister obrony USA Donald Rumsfeld.

Nazistowskie ustawodawstwo i idee Hitlera są o krok od powrotu do Holandii – włoski minister ds. stosunków z parlamentem Carlo Giovanardi o holenderskiej ustawie dopuszczającej eutanazję.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki