Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

PK
Fot.

-16 grudnia o godz. 20 w ramach Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II odbędzie się wykład w Szkole Słowa Bożego dla Początkujących nt. Listu do Filipian (parafia pw. Świętego Krzyża, ul. Częstochowska, Poznań Górczyn). Więcej informacji o Dziele Biblijnym na www.biblista.pl. -Parafia pw. Świętej Rodziny w Poznaniu (ul. Promienista) zaprasza wszystkich zainteresowanych na...

-16 grudnia o godz. 20 w ramach Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II odbędzie się wykład w Szkole Słowa Bożego dla Początkujących nt. Listu do Filipian (parafia pw. Świętego Krzyża, ul. Częstochowska, Poznań Górczyn). Więcej informacji o Dziele Biblijnym na www.biblista.pl.

-Parafia pw. Świętej Rodziny w Poznaniu (ul. Promienista) zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejny wieczór w ramach cyklu „Spotkanie nie tylko dla małżonków...”. 17 grudnia o godz. 19 dr Jacek Pulikowski, autor wielu poczytnych książek nt. małżeństwa i rodziny, będzie mówił o szczęściu w małżeństwie i odpowiadał na pytania słuchaczy.

-19 grudnia o godz. 19 w kościele pw. św. Rocha w Poznaniu odbędzie się koncert pt. „Psalmy Dawida” w wykonaniu Zespołu Muzyki Sakralnej „Lumen” pod dyr. Zbigniewa Małkowicza, kompozytora i aranżera utworów. W koncercie, który z pewnością długo będziemy pamiętać, weźmie również udział znany wokalista jazzowy Marek Bałata. Przyjdź, aby radować się w Panu i wysławiać Jego święte Imię wspólnie z wykonawcami!

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki