Logo Przewdonik Katolicki

Drugie pokolenie portalu Przeznaczeni.pl

PK
Fot.

W małżeństwach zawartych dzięki Strefie Przeznaczeni.pl urodziło się już troje dzieci, a kilkoro jest oczekiwanych. W ciągu dwóch lat działalności katolickiego portalu matrymonialnego poznały się 62 małżeństwa, 87 par narzeczonych i 247 par zakochanych. Strefa Ludzi z Wartościami Przeznaczeni.pl to największy portal społecznościowy dla katolików w Polsce. Rośnie nam...

W małżeństwach zawartych dzięki Strefie Przeznaczeni.pl urodziło się już troje dzieci, a kilkoro jest oczekiwanych.

W ciągu dwóch lat działalności katolickiego portalu matrymonialnego poznały się 62 małżeństwa, 87 par narzeczonych i 247 par zakochanych. Strefa Ludzi z Wartościami Przeznaczeni.pl to największy portal społecznościowy dla katolików w Polsce.

– Rośnie nam już drugie pokolenie, jeśli zajdzie taka potrzeba, uruchomimy specjalny dział dla przedszkolaków! A jest dla kogo – niedawno urodziło się troje „strefowych dzieci”: Jan Karol, Izabela i Andrzej, a kilkoro kolejnych jest w drodze! – deklaruje twórca portalu Maciej Koper.

Działający od 2005 r. portal ma charakter wyraźnie społecznościowy. Jego popularność wciąż rośnie. Obecnie zalogowanych jest już ponad 30 tysięcy osób z całej Polski. Wśród „strefowiczów” są także użytkownicy m.in. z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Hiszpanii, Grecji czy Gruzji. Dwa lata działalności przyniosły: 20 działów na temat relacji, małżeństwa i rodziny, 432 portalowych publikacji, 180 tys. odsłon strony dziennie, ponad 4 mln razy przeglądane forum, 152 tys. odpowiedzi w 4 tys. tematów oraz ponad 1300 spotkań „w realu”. Twórcy portalu wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu wkrótce uruchomią jego wersję anglojęzyczną.

Portal Przeznaczeni.pl jest dedykowany osobom, które hołdują chrześcijańskim wartościom. Użytkownicy, zanim zostaną zarejestrowani, zobowiązani są odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących nie tylko zajęcia i zainteresowań, ale przede wszystkim stosunku do wiary, praktyk religijnych, a także aborcji czy antykoncepcji.

W przeciwieństwie do typowych „serwisów randkowych” strefa walczy z anonimowością i bezosobowością, starając się przy tym zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki