Logo Przewdonik Katolicki

WWW

Magdalena Woźniak
Fot.

Wiele osób w jakimś momencie życia zastanawia się nad kwestią powołania zakonnego lub kapłańskiego. Wielu z nich w obawie przed nieznanym nie podejmuje próby wstąpienia do zakonu bądź seminarium. Aby dowiedzieć się więcej przed ostatecznym podjęciem jakiejkolwiek decyzji, warto zapoznać się z zawartością serwisu poświęconego działalności zakonów polskich www.zakon.pl. W witrynie...

Wiele osób w jakimś momencie życia zastanawia się nad kwestią powołania zakonnego lub kapłańskiego. Wielu z nich w obawie przed nieznanym nie podejmuje próby wstąpienia do zakonu bądź seminarium. Aby dowiedzieć się więcej przed ostatecznym podjęciem jakiejkolwiek decyzji, warto zapoznać się z zawartością serwisu poświęconego działalności zakonów polskich www.zakon.pl.

W witrynie publikowane są wiadomości, zapowiedzi wydarzeń planowanych w poszczególnych klasztorach, a także relacje z organizowanych akcji duszpasterskich. Prócz podstawowych danych adresowych, administratorzy, którymi są salwatorianie, zamieszczają historie zakonów i zgromadzeń oraz sylwetki założycieli.

Strona charakteryzuje się prostotą, ale biorąc pod uwagę tematykę serwisu, jest to akurat dobra cecha. W górnym pasku menu z łatwością można obrać konkretną zakładkę, wybierając spośród zakonów męskich, żeńskich oraz instytutów świeckich. Serwis przegląda się z przyjemnością, nie jest przepełniony linkami, oraz banerami partnerów. Warto też wspomnieć, że redaktorem odpowiedzialnym serwisu jest osoba duchowna, co w przeciążonym Internecie, pełnym nieprofesjonalnych i nierzetelnych stron, wydaje się być niezmiernie istotne.

www.zakon.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki