Logo Przewdonik Katolicki

Sydney 2008

PK, Michał Bondyra
Fot.

Do XXIII Światowych Dni Młodzieży pozostał już niecały rok. I choć wydaje się, że to dużo czasu, decyzję o wyjeździe podjąć trzeba bardzo szybko. Ze względu na konieczność rezerwacji biletów na samolot termin przyjmowania zgłoszeń z Polski mija 31 sierpnia br. Na Światowe Dni Młodzieży do Sydney jechać mogą wszyscy w wieku 16-35 lat. W programie spotkania znajduje się triduum...

Do XXIII Światowych Dni Młodzieży pozostał już niecały rok. I choć wydaje się, że to dużo czasu, decyzję o wyjeździe podjąć trzeba bardzo szybko. Ze względu na konieczność rezerwacji biletów na samolot termin przyjmowania zgłoszeń z Polski mija 31 sierpnia br.

Na Światowe Dni Młodzieży do Sydney jechać mogą wszyscy w wieku 16-35 lat. W programie spotkania znajduje się triduum katechetyczne, Festiwal Młodych, Droga Krzyżowa ulicami Sydney i wzdłuż wybrzeży portu, czuwanie z Ojcem Świętym oraz uroczysta Eucharystia sprawowana pod przewodnictwem Papieża 20 lipca 2008 roku. Spotkanie w Sydney poprzedzone zostanie gościną w australijskich diecezjach.

W archidiecezji gnieźnieńskiej wszelkich informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmuje diecezjalny duszpasterz młodzieży, ks. Radosław Orchowicz: xradek@ddmgniezno.pl.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki