Logo Przewdonik Katolicki

"Lombard" i Caritas razem

Bernadeta Kruszyk
Fot.

Na www.muzyka.onet.pl posłuchać można nowej piosenki grupy Lombard, która nagrana została przy współpracy i pod patronatem Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Teledysk do utworu nakręcono w prowadzonym przez organizację Domu Dziecka w Kołdrąbiu. Najnowszy singiel Lombardu nosi tytuł Why? (Dlaczego) i opowiada o trudnych i bolesnych problemach,...

Na www.muzyka.onet.pl posłuchać można nowej piosenki grupy „Lombard”, która nagrana została przy współpracy i pod patronatem Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Teledysk do utworu nakręcono w prowadzonym przez organizację Domu Dziecka w Kołdrąbiu. Najnowszy singiel „Lombardu” nosi tytuł „Why?” (Dlaczego) i opowiada o trudnych i bolesnych problemach, z jakimi muszą borykać się najmłodsi. W nagranej w języku angielskim piosence pojawia się temat cierpienia, opuszczenia, krzywdy fizycznej i psychicznej. W ten sposób muzycy pragną przypomnieć, że nie każde dzieciństwo jest szczęśliwe i że być może tuż za ścianą mieszka mały człowiek, który z takimi problemami się zmaga.

Utwór „Why?” nagrany został przy współpracy i pod patronatem Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, a teledysk powstał w prowadzonym przez organizację Domu Dziecka w Kołdrąbiu. Nie jest to pierwsze wspólne przedsięwzięcie gnieźnieńskiej Caritas i „Lombardu”. Zespół chętnie uczestniczy w akcjach organizacji, za co uhonorowany został statuetką „Pomocna dłoń”.

Najnowsze wspólne przedsięwzięcie gnieźnieńskiej Caritas i ,,Lombardu” ma także przynieść wymierne efekty. Cześć zysków ze sprzedaży płyty zasili fundusz Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Warto dodać, że 15 czerwca ukazała się limitowana płyta z utworem „Why?” i kilkoma przebojami „Lombardu”. Dochód z jej sprzedaży przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom. Singiel z piosenką „Why?” zapowiada nową płytę zespołu Lombard „Musical”, której premiera planowana jest na wrzesień tego roku.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki