Logo Przewdonik Katolicki

WWW

Magdalena Woźniak
Fot.

Któż z nas nie dąży do przemiany, pracy nad sobą i udoskonalenia? Czasem pomagają nam w tym znajomi, ukochana osoba bądź też kierownik duchowy. Nie wszyscy są jednak skłonni do takiej otwartości. Łatwiej jest samemu szukać własnej ścieżki tożsamości religijnej. Takie prywatne przewodnictwo duchowe proponuje Chrześcijański Portal Kierownictwa Duchowego Przemiana. Strona...

Któż z nas nie dąży do przemiany, pracy nad sobą i udoskonalenia? Czasem pomagają nam w tym znajomi, ukochana osoba bądź też kierownik duchowy. Nie wszyscy są jednak skłonni do takiej otwartości. Łatwiej jest samemu szukać własnej ścieżki tożsamości religijnej.

Takie prywatne przewodnictwo duchowe proponuje Chrześcijański Portal Kierownictwa Duchowego – Przemiana. Strona ta jest oparta na bardzo zwyczajnym schemacie. Swoim wyglądem nie zachwyca, ale poprzez prostotę pozwala skupić się na najistotniejszych sekwencjach poszczególnych pozycji menu. Administratorzy dbają o aktualność materiałów swojego portalu. Na bieżąco uzupełniana jest Ewangelia na dany dzień oraz refleksja do Słowa Bożego. Dość popularne, i również obecne na tej stronie, stały się ostatnio skrzynki intencji modlitewnych. Intencja jest potem przedstawiana Bogu w modlitwie różańcowej, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu oraz w codziennej Eucharystii. Ponadto z Przemiany możemy dowiedzieć się wiele na temat duchowości, Różańca, Drogi Krzyżowej itp. Ciekawym punktem jest też Szkoła modlitwy, gdzie prócz podstawowych modlitw znajdują się medytacje.

Portal istnieje od 2001 roku, można więc stwierdzić, że ma już pewną tradycję. Sądząc po liczbie osób odwiedzających tę stronę, cieszy się ona uznaniem wśród internautów.

www.przemiana.pallotyni.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki