Logo Przewdonik Katolicki

Wezwani świętym powołaniem: zaproszenie

PK, Michał Bondyra
Fot.

W dniach 8-9 czerwca w Strzelnie już po raz kolejny odbędą się Norbertańskie Dni Młodych, przeżywane w tym roku pod hasłem Wezwani świętym powołaniem. Norbertańskim Dniom Młodych towarzyszyć będzie Festiwal Powołań. Do Strzelna przyjadą przedstawicielki i przedstawiciele zakonów i zgromadzeń zakonnych, którzy mówić będą o swoich charyzmatach. Strzeleńskie spotkanie...

W dniach 8-9 czerwca w Strzelnie już po raz kolejny odbędą się Norbertańskie Dni Młodych, przeżywane w tym roku pod hasłem „Wezwani świętym powołaniem”. Norbertańskim Dniom Młodych towarzyszyć będzie Festiwal Powołań. Do Strzelna przyjadą przedstawicielki i przedstawiciele zakonów i zgromadzeń zakonnych, którzy mówić będą o swoich charyzmatach.

Strzeleńskie spotkanie rozpocznie się w piątkowy wieczór procesją „Przez pustynię do Ziemi Obiecanej” oraz adoracją Najświętszego Sakramentu z rozważaniami wielkich mistyków.

W sobotę odbędzie się festiwal piosenki religijnej, prezentacja wspólnot zakonnych, spotkania w grupach, nabożeństwo czerwcowe z procesją Eucharystyczną, Msza święta z nieszporami oraz koncerty zespołu Nietoperz oraz Anastasis.

Przez całą sobotę będzie również można obejrzeć poplenerową wystawę rzeźby i malarstwa oraz wystawę artystów ludowych. Dla dzieci przygotowane zostaną konkursy i zabawy.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki