Logo Przewdonik Katolicki

Prawie 50 kilometrów "Przewodnika"

ks. Dariusz Madejczyk
Fot.

Przed tygodniem otrzymali Państwo odświeżone graficznie i poszerzone o 16 stron wydanie Przewodnika Katolickiego. W noworocznej szopce zaprezentowała się nasza redakcja. To wszystko, co przygotowują nasi ludzie trafiło do pracowni komputerowej i na maszyny drukarni Eurodruk Poznań w Tarnowie Podgórnym k. Poznania. W pierwszym etapie tuż przed nowym rokiem zostały...

Przed tygodniem otrzymali Państwo odświeżone graficznie i poszerzone o 16 stron wydanie „Przewodnika Katolickiego”. W noworocznej szopce zaprezentowała się nasza redakcja. To wszystko, co przygotowują nasi ludzie trafiło do pracowni komputerowej i na maszyny drukarni Eurodruk Poznań w Tarnowie Podgórnym k. Poznania.

W pierwszym etapie – tuż przed nowym rokiem – zostały przygotowane dodatki diecezjalne, które trafiają na teren archidiecezji poznańskiej i gnieźnieńskiej oraz diecezji bydgoskiej i włocławskiej. Tę część oraz okładkę „Przewodnika” na zlecenie Eurodruku wykonuje w systemie arkuszowym CGS Drukarnia w Poznaniu. Główny grzbiet tygodnika jest natomiast drukowany w Eurodruku z dwóch wielkich roli papieru – każda po ok. 24 km długości.

W zwyczajnym trybie ostatnie strony „Przewodnika Katolickiego” w plikach przygotowanych do druku wychodzą z redakcji w poniedziałek ok. godz. 13, a we wtorek o 7.00 rano trafiają do niej z powrotem, ale już jako tygodnik na papierze.

Z fascynującą pracą nowoczesnej drukarni, gdzie 3 stycznia o godz. 20 wziąłem do ręki pierwszy noworoczny numer „PK”, mogą się Państwo zapoznać w naszym fotoreportażu. Zapraszamy.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki