Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Błażej Tobolski
Fot.

W dniach 14-19 maja odbędzie się XVI Wielkopolski Przegląd Piosenki Religijnej Śremsong 2007. Organizatorzy zapraszają szczególnie na koncert dedykowany Janowi Pawłowi II w dniu jego urodzin (18 maja, godz. 19), na którym wystąpi zespół Deus Meus oraz na Koncert Laureatów (19 maja, godz. 16) do sali Klubu Odlewnika (Śrem, ul. Staszica 1). Chwalcie...

» W dniach 14-19 maja odbędzie się XVI Wielkopolski Przegląd Piosenki Religijnej „Śremsong 2007”. Organizatorzy zapraszają szczególnie na koncert dedykowany Janowi Pawłowi II w dniu jego urodzin (18 maja, godz. 19), na którym wystąpi zespół „Deus Meus” oraz na Koncert Laureatów (19 maja, godz. 16) do sali Klubu Odlewnika (Śrem, ul. Staszica 1).

» Chwalcie łąki umajone!
Poznańscy muzycy zrzeszeni wokół inicjatywy „Bogu jedynemu chwała” serdecznie zapraszają na wspólne wielbienie Jezusa Chrystusa 20 maja na godz. 16 do parku Wilsona w Poznaniu.

» Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących im. Józefa Sikorskiego w Poznaniu obchodzi jubileusz 175-lecia istnienia. Uroczysta Msza św. dziękczynna z tej okazji zostanie odprawiona przez abp. Stanisława Gądeckiego w kościele pw. św. Jana Jerozolimskiego 25 maja o godz. 9.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki