Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Błażej Tobolski
Fot.

Ośrodek Kultury Chrześcijańskiej Studium Myśli Chrześcijańskiej zaprasza na otwarte spotkanie studyjne, które odbędzie się 27 kwietnia o godz. 18 w Galerii u Jezuitów (Poznań, ul. Dominikańska 8). Prelekcję pt. Kondycja ekonomiczna i moralna polskiej gospodarki wygłosi prof. dr hab. Wacław Wilczyński, ekspert Rady Strategii Społeczno-Gospodarczej...

» Ośrodek Kultury Chrześcijańskiej „Studium Myśli Chrześcijańskiej” zaprasza na otwarte spotkanie studyjne, które odbędzie się 27 kwietnia o godz. 18 w Galerii u Jezuitów (Poznań, ul. Dominikańska 8). Prelekcję pt. „Kondycja ekonomiczna i moralna polskiej gospodarki” wygłosi prof. dr hab. Wacław Wilczyński, ekspert Rady Strategii Społeczno-Gospodarczej przy Radzie Ministrów, który za swoją działalność naukową i publicystyczną został uhonorowany Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski.

» 3 maja w ramach obchodów Dni Polonii i Polaków za Granicą oraz Konstytucji 3 maja odbędzie się Majówka Polonijna u Chrystusowców. W godz. 15-21 na terenach zielonych nad Wartą (Ostrów Tumski od ul. Marii Panny) przewidziane są nabożeństwa, program patriotyczny, koncerty i wiele innych atrakcji m.in. dla dzieci. Wstęp wolny.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

W artykule pt. „Sposób na starość”, zamieszczonym w „Przewodniku” nr 15 z 15 kwietnia br., podaliśmy niedokładne dane kontaktowe do Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Poznaniu. Jego nowa siedziba mieści się przy ul. Ratajczaka 37 w Poznaniu (kod pocztowy: 61-816) i jest czynna w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 10-16.
tel. 0-61 851-00-36; e-mail: utw.poznan@wp.pl; www.utw.poznan.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki