Logo Przewdonik Katolicki

Wyróżnienie dla DiKŚW

Hubert Kubica
Fot.

Certyfikat w Konsumenckim Konkursie Jakości Usług Najlepsze w Polsce otrzymała Drukarnia św. Wojciecha w Poznaniu za wysokiej jakości usługi poligraficzne. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 14 grudnia w Hotelu Trawiński. To wyróżnienie bardzo mnie cieszy powiedział ks. Bogdan Reformat, dyrektor Drukarni i Księgarni św. Wojciecha. ...

Certyfikat w Konsumenckim Konkursie Jakości Usług „Najlepsze w Polsce” otrzymała Drukarnia św. Wojciecha w Poznaniu za „wysokiej jakości usługi poligraficzne”. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 14 grudnia w Hotelu Trawiński.

To wyróżnienie bardzo mnie cieszy – powiedział ks. Bogdan Reformat, dyrektor Drukarni i Księgarni św. Wojciecha. – Dotąd drukowaliśmy pozycje naszego wydawnictwa, książki, podręczniki czy Biblię. Teraz okazuje się, że ok. 40 procent tego, co drukujemy, to zamówienia pochodzące od pozyskanych klientów. Postrzegają nas nie tylko jako firmę o ogromnej tradycji, ale doceniają też wysoką jakość naszych usług. Certyfikat będzie nas mobilizował do dalszych działań. Mamy nadzieję, że dzięki temu przyciągniemy kolejną grupę klientów.

W tym roku odbyła się już szósta edycja konkursu. Jego organizatorami są: Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza oraz Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług. W tym roku certyfikaty uzyskało 25 przedsiębiorstw z Poznania i Wielkopolski. Wśród nich jest m.in. firma zajmująca się nieruchomościami, gazownicza, poligraficzna, drogowa, bankowa, fotograficzna. Statuetki „Hipolita” otrzymał „Catering Serwis” oraz Biuro Ochrony Sezam. Z kolei honorowego „Hipolita” odebrał Ryszard Szulc, prezes firmy deweloperskiej Ataner.

– Certyfikaty wręczane są firmom, które wybierają konsumenci – mówi Edmund Dudziński dyrektor Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki