Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Błażej Tobolski
Fot.

17 grudnia o godz. 17 w katedrze poznańskiej odbędzie się kolejna prezentacja w ramach cyklu Verba Sacra Modlitwy Katedr Polskich z udziałem Jana Matyjaszkiewicza, aktora Teatru Ateneum z Warszawy. W jego interpretacji usłyszymy Treny Jeremiasza. Artyście towarzyszyć będzie Kwartet Jorgi. Wstęp wolny. Od 18 grudnia w budynku głównym Akademii Ekonomicznej...

» 17 grudnia o godz. 17 w katedrze poznańskiej odbędzie się kolejna prezentacja w ramach cyklu Verba Sacra – Modlitwy Katedr Polskich z udziałem Jana Matyjaszkiewicza, aktora Teatru Ateneum z Warszawy. W jego interpretacji usłyszymy „Treny Jeremiasza”. Artyście towarzyszyć będzie Kwartet Jorgi. Wstęp wolny.

» Od 18 grudnia w budynku głównym Akademii Ekonomicznej w Poznaniu będzie można oglądać wystawę pt. „Organizacje Studenckie Przedwojennego Poznania”. Jej organizatorem jest Poznańskie Koło Międzykorporacyjne zrzeszające korporacje akademickie miasta. Wystawa czynna w godzinach otwarcia uczelni.

» Karmelitańskie Centrum Duchowości w Poznaniu zaprasza do Piwnicy Duchowej (kościół oo. Karmelitów na Wzgórzu św. Wojciecha – Samotnia św. Rafała):

18 grudnia, godz. 19 – Koncert pt. „Zamyślenia nad św. Janem od Krzyża”
19 grudnia, godz. 19 – Kino Duchowe: pokaz filmu pt. „Kalwaria Karola Wojtyły”
21 grudnia, godz. 18 – Dialogi Poetyckie: „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dokonywane przez organizatorów

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki