Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

PK
Fot.

Dzień skupienia dla rozeznających powołanie w ASD Przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu (1 Kor 1, 26) Arcybiskupie Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską na dni skupienia poświęcone rozeznawaniu powołania. Mogą w nich wziąć udział uczniowie z II klas szkół ponadgimnazjalnych i starsi. TERMIN: 8-10 grudnia 2006. Początek w piątek w godzinach popołudniowych...

» Dzień skupienia dla rozeznających powołanie w ASD
„Przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu” (1 Kor 1, 26)
Arcybiskupie Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską na dni skupienia poświęcone rozeznawaniu powołania. Mogą w nich wziąć udział uczniowie z II klas szkół ponadgimnazjalnych i starsi.

TERMIN: 8-10 grudnia 2006. Początek w piątek w godzinach popołudniowych (ok. 17.00), zakończenie w niedzielę ok. 14.00.

Uczestnicy zgłaszają i uzgadniają uprzednio możliwość przyjazdu z przełożonymi seminarium (telefonicznie, mailowo lub osobiście).
Zgłaszając się w ASD, przywożą ze sobą pisemne polecenie księdza (proboszcza, wikariusza, katechety) bądź katechety świeckiego. Przyjeżdżając na dzień skupienia, należy zabrać ze sobą Pismo Święte, notatnik, śpiwór, a w miarę możliwości także komżę.
Pobyt w ASD obejmuje udział we wszystkich obowiązkowych zajęciach wraz z klerykami, a także w specjalnie zorganizowanych kręgach dyskusyjnych i spotkaniach modlitewnych. W tym czasie istnieje też możliwość indywidualnej rozmowy z ojcem duchownym i z przełożonymi.

Arcybiskupie Seminarium Duchowne
ul. Wieżowa 2/4
61-111 POZNAŃ
tel. 0-61-64-32-70-00
www.asd.poznan.pl
rektorasd@archpoznan.org.pl


» Drukarnia i Księgarnia Świętego Wojciecha, parafia Maryi Królowej w Poznaniu i Fundacja Świętego Benedykta zapraszają na wykład pt. „Mowa ciała w liturgii – od strony teologicznej i psychologicznej”, który odbędzie się 11 grudnia 2006 r. o godz. 19.15 w sali kominkowej domu parafialnego parafii Maryi Królowej, Rynek Wildecki 4, Poznań.
Prelegentami będą ks. Mirosław Musiał i Bogna Białecka – psycholog. Podczas spotkania zostaną wręczone nagrody laureatom konkursu „Co naprawdę wiesz o Eucharystii”.

» Ośrodek Myśli Chrześcijańskiej – Studium Myśli Chrześcijańskiej zaprasza na spotkanie studyjne pt. „Chrześcijanin w świecie polityki i ekonomii”. Prelegentem będzie dominikanin o. prof. Maciej Zięba. Spotkanie odbędzie się w piątek 15 grudnia o godz. 18 w Galerii u Jezuitów, przy ul. Dominikańskiej 8.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki