Logo Przewdonik Katolicki

O szybką beatyfikację

PK
Fot.

O szybkie włączenie Jana Pawła II do grona świętych modlili się uczestnicy comiesięcznego Apelu Jasnogórskiego Duszpasterstwa Młodych 20/30. Apel odbywa się w każdą niedzielę przypadającą po 16. dniu miesiąca przy pomniku Jana Pawła II na Ostrowie Tumskim. Poprzedza go Msza św. odprawiana o godz. 20.30. Ze względu na panujące mrozy tym razem Apel odmówiono w katedrze. Duszpasterstwo...

O szybkie włączenie Jana Pawła II do grona świętych modlili się uczestnicy comiesięcznego Apelu Jasnogórskiego Duszpasterstwa Młodych 20/30.
Apel odbywa się w każdą niedzielę przypadającą po 16. dniu miesiąca przy pomniku Jana Pawła II na Ostrowie Tumskim. Poprzedza go Msza św. odprawiana o godz. 20.30. Ze względu na panujące mrozy tym razem Apel odmówiono w katedrze.
Duszpasterstwo Młodych 20/30 powstało po śmierci Jana Pawła II w kwietniu 2005 r. Wówczas wielu ludzi odczuwało potrzebę modlitwy, którą warto kontynuować. Jest nią coniedzielna Msza św. o godz. 20.30 w poznańskiej katedrze i comiesięczny Apel Jasnogórski pod pomnikiem Papieża.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki