Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane / Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

Atak terrorystyczny w Brukseli doprowadziłby do chaosu. (...) W większości miejsc publicznych nie istnieją plany ewakuacyjne, a dworce, stacje metra, a także szkoły, muzea i wielkie centra handlowe dopiero mają przygotować plany ewakuacyjne - burmistrz Brukseli Veronique Paulus de Chatelet. Zryw "Solidarności" przez 25 laty nie spełnił pokładanych w nim nadziei, a uchwalenie ustawy byłoby...

Atak terrorystyczny w Brukseli doprowadziłby do chaosu. (...) W większości miejsc publicznych nie istnieją plany ewakuacyjne, a dworce, stacje metra, a także szkoły, muzea i wielkie centra handlowe dopiero mają przygotować plany ewakuacyjne - burmistrz Brukseli Veronique Paulus de Chatelet.

Zryw "Solidarności" przez 25 laty nie spełnił pokładanych w nim nadziei, a uchwalenie ustawy byłoby nietaktem wobec ludzi, którzy czują się oszukani, bo oczekiwali zmian, które nie nastąpiły; nietaktem wobec ludzi głodnych, bezdomnych, wobec emerytów czy rencistów - senator Maria Szyszkowska (do niedawna SLD-UP) o projekcie ustanowienia 31 sierpnia Dniem "Solidarności" i Wolności.

Nasza kampania nie sugeruje, iż sprawcami wypadków drogowych są osoby chore psychicznie. Stanowczo odrzucamy zarzut, że jest ona wymierzona w takie osoby. Kampania wykorzystuje potoczne określenia i symbole, aby napiętnować zachowania najczęściej prowadzące do wypadków drogowych - rzecznik PZU Tomasz Fil o kampanii PZU "Stop wariatom drogowym".

opr.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki