Logo Przewdonik Katolicki

Jak budować jedność wśród podziałów?

Jak budować jedność wśród podziałów?

Ciekawych wystąpienia, przestrzeń na dyskusję i sposobność do dzielenia się swoim doświadczeniem

Żyjemy w rzeczywistości pełnej podziałów. Dotykają nas podziały w naszych rodzinach, małżeństwach, wspólnotach, miejscach pracy, w Kościele, wśród chrześcijan. Dotykają nas również podziały w nas samych, które stawiają w nas pytania: kim jesteśmy? jacy jesteśmy?

"Proszę Cię nie tylko za nimi, lecz także za tymi, którzy uwierzą we Mnie dzięki ich nauczaniu, aby wszyscy byli jedno." ( J 17, 20-21)

Jedność. Czym ona jest? Dlaczego się jej boimy? Jak nie zatracić siebie w jedności? Jak budować mosty, a nie je palić?

Będziemy o tym wspólnie rozmawiać podczas III Międzynarodowej Konferencji dla mężczyzn z cyklu “Powołani do Przywództwa”. Będzie to okazja do posłuchania ciekawych wystąpień, przestrzeń na dyskusję i wymianę poglądów, a dla chętnych sposobność do dzielenia się swoim doświadczeniem w małych grupach.
 
Konferencja on-line odbędzie się w sobotę 29 maja. Wśród prelegentów m.in.: Bracia Golcowie, bp Artur Ważny, pastor Piotr Gąsiorowski, br. Łukasz Woźniak, Magdalena Siemion, Monika i dk Marcin Gajdowie, Karol Sobczyk i Marcin Zieliński

Konferencja to nie wszystko. Stań z nami w wyłomie podziałów, różnic, osądów, by być mężczyzną jedności! Wyrusz z nami w nocną pielgrzymkę, by podczas niej doświadczyć wartościowych rozmów, braterstwa, wspólnej modlitwy, wyzwań i zmagań.

​PROGRAM FORMACYJNY: Jak budować JEDNOŚĆ?
Po zakończeniu konferencji zapraszamy Cię do udziału w małych grupach dzielenia - grupach MasterMind, na których będziemy pracować z programem: Jak budować Jedność? 
​Już od ponad 10 lat pracujemy nad tematem przywództwa. Nie takiego, jakie proponuje nam moda czy kultura, ale rodzącego się z doświadczenia spotkania z Bogiem. Nazywamy to przywództwo Bożym Przywództwem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym ono jest – sprawdź.

Szczegóły na www.powolanidoprzywodztwa.pl
 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki