Logo Przewdonik Katolicki

Powołani do Przywództwa

Powołani do Przywództwa

Droga Odważnych zaprasza na konferencję dla mężczyzn – o samotności i budowaniu relacji

“Nie jest dobrze, by człowiek był sam” – pod takim hasłem wspólnota mężczyzn Droga Odważnych zaprasza 25. września na kolejną konferencję z cyklu Powołani do Przywództwa.
 
“Będziemy mówić o relacjach, czyli dziedzinie, w której mężczyźni na ogół nie są specjalistami. To, co mamy, to doświadczenie czerpane z naszych domów, małżeństw, modlitwy, formacji we wspólnocie. Tym doświadczeniem chcemy się podzielić, by pokazać, że budowanie trwałych i głębokich relacji może być standardem w życiu mężczyzny” – mówi jeden z liderów Drogi Odważnych i prelegentów Dawid Gacek.
 
“Chcemy też pokazać, jak z bliskością i budowaniem relacji przeplata się samotność. Spojrzymy na męskie wydania samotności i relacyjności, nazwiemy dobre i złe strony naszego męskiego bycia samemu. Niewątpliwie lubimy jako faceci pobyć w odosobnieniu. Może to być błogosławiony czas, ale też może to być droga donikąd” – dodaje kolejny z prelegentów, psychoterapeuta Paweł Bodzon.
 
Prócz Dawida Gacka i Pawła Bodzona, w gronie prelegentów znajdzie się teolog i lider główny Drogi Odważnych Mariusz Marcinkowski
 
W wydarzeniu można wziąć udział zarówno na żywo, jak online. Będzie się ono odbywać na Scenie Ołtarzew w Ożarowie Mazowieckim 25 września w godzinach 9:00 - 13:30.
 
Wraz z konferencją, w ramach biletu, można też zaopatrzyć się w kwartalnik PlanoMax (nazwa inspirowana patronem Drogi Odważnych św. Maksymilianem) – wszechstronne narzędzie wzrostu, używane w ramach codziennej formacji przez członków wspólnoty Droga Odważnych. Więcej o Planomaksie.
 
Jak co kwartał, Droga Odważnych proponuje też kilkutygodniowy program formacyjny dla tych, którzy jeszcze mocniej chcieliby zgłębić temat konferencji. W ramach programu uczestnik otrzyma m.in. materiał wideo na każdy tydzień, studium biblijne, kartę pracy i możliwość udziału w małej grupie dzielenia w formule mastermind.
 
Więcej szczegółów i zapisy na www.powolanidoprzywodztwa.pl.
 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki