Logo Przewdonik Katolicki

Doradcy abp. Gądeckiego nt. uchodźców

| 11.01.17r

Chrystus był uchodźcą, dyskryminacja uchodźców jest niechrześcijańska, ale przy ich przyjmowaniu potrzeba ostrożności – napisali doradcy abp. S. Gądeckiego.

W wydanym 11 stycznia oświadczeniu Rada Społeczna przy Metropolicie Poznańskim zwróciła uwagę, że potrzebna jest pomoc na miejscu tragedii oraz zachęciła do wsparcia dla idei tzw. korytarzy humanitarnych, dzięki którym do Polski mogliby trafić poszkodowani przez wojnę.
Całość Oświadczenia: http://www.archpoznan.pl/content/view/4253/220/

Komentarze

Zostaw wiadomość

  • awatar
    Anna
    13.01.2017 r., godz. 15:31

    W jednym z ostatnich Informacji Dnia w TV -TRWAM usłyszałam o haniebnym traktowaniu chrześcijan w obozach dla uchodźców , w Niemczech. Czy to możliwe? Czy jest to możliwe, że nasze Kościóły europejskie, sąsiednie, także w Polsce nie reagują na tę sytuację. Zadaję sobie też pytanie co robi Kosciół Katolicki, Ewangelicki w tej sprawie w Niemczech. Nic? Pani Merkel, Pan Tusk , inni przedstawiciele Uni Europejskiej tak po prostu idą sobie po kolacji spać zostawiając na pastwie losu naszych braci i siostry. NIE ROZUMIEM, TRWA TO JUŻ TAK DŁUGO, a podobno miało być im w Europie lepij.

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki