Logo Przewdonik Katolicki

Zmieniamy się dla naszych Czytelników

ks. dr Mirosław Tykfer

Szanowni Państwo,

jest mi niezmiernie miło poinformować, że Przewodnik Katolicki obchodzi jubileusz 120 lat od momentu ukazania się jego pierwszego numeru, dokładnie 17 stycznia 1895 r.
Z tej okazji odnowiliśmy szatę graficzną pisma łącząc w niej elementy opiniotwórczego tygodnika o charakterze konserwatywnym, ale jednocześnie bardzo nowoczesnego. Zmiany wizualne to jednak nie wszystko. Obok sprawdzonych autorów, zaprosiliśmy do współpracy nowych, rozpoznawalnych i cenionych publicystów.
Kluczowymi tematami, które będziemy podejmować w „odnowionym” także merytorycznie Przewodniku będą aktualne wydarzenia w Kościele powszechnym i lokalnym oraz ich wpływ na wspólnotę wiary i życie codzienne katolików. Pojawiające się na łamach pisma komentarze, felietony i reportaże będą prezentować najważniejsze wydarzenia w Stolicy Apostolskiej i w konkretnych polskich diecezjach. Nie zabraknie tekstów formacyjnych poświeconych rodzinie, ale również indywidualnemu rozwojowi i pogłębieniu wiedzy religijnej.
Mamy nadzieję, że rozpoczynające się z pierwszym numerem w 2015 r. zmiany w naszym piśmie spotkają się z życzliwym przyjęciem dotychczasowych i nowych czytelników. Jednocześnie zapraszamy do wspólnego promowania prasy katolickiej, wśród której Przewodnik Katolicki ma największe doświadczenie.
 
Życzę miłej lektury i gorąco zachęcam do rekomendowania naszego tytułu swoim przyjaciołom i rodzinie.
 

Z poważaniem,
ks. Mirosław Tykfer,
Redaktor Naczelny

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code
  • awatar
    Marcela Kownacka
    24.01.2015 r., godz. 20:00

    Witam!
    Myślę, że fajnie byłby pisać o młodzieży tzw. problemach jakimi spotykają się na co dzień i jak to wygląda z punktu widzenia wiary. Życie ich w współczesnych świecie nie jest tak proste jak się niektórym wydaje.Tak na marginesie to gratuluję.

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki