Logo Przewdonik Katolicki

DODATEK "BIOETYKA KATOLICKA" - Kościół nt. in vitro

PK
Fot.

W naszym tygodniku i sześciu innych tytułach (eKai, Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, Tygodnik Powszechny, Źródło) można w tym tygodniu znaleźć dodatek specjalny poświęcony bioetyce katolickiej.

W naszym tygodniku i sześciu innych tytułach („eKai”, „Gość Niedzielny”, „Idziemy”, „Niedziela”, „Tygodnik Powszechny”, „Źródło”) można w tym tygodniu znaleźć dodatek specjalny poświęcony bioetyce katolickiej.

 

POBIERZ DOKUMET

 

Do rąk Czytelników dociera bezprecedensowe wydawnictwo, które połączyło pisma na co dzień mniej czy bardziej ze sobą konkurujące. Są bowiem tematy w życiu Kościoła i współczesnego świata, wobec których przemawiamy jednym głosem i pragniemy wspierać Kościół, przedstawiając jego nauczanie, przybliżając je nie tylko katolikom, ale wszystkim ludziom dobrej woli. Redaktorzy naczelni wymienionych tygodników są przekonani, że taki wspólny głos jest potrzebny i że nie jest to ostatnie wspólne dzieło.

 

 

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki