Logo Przewdonik Katolicki

Konkurs fotograficzny - Rodzinne wakacje- rozwiązany!

PK
Fot.

W związku z naszym konkursem do redakcji napłynęła ogromna liczba listów z wakacyjnymi zdjęciami Czytelników. Za wszystkie serdecznie dziękujemy.

 

Były wśród nich takie, które nas rozbawiły, ale też takie, które wywołały wzruszenie. Ze względu na amatorski charakter konkursu nie zwracaliśmy uwagi na kompozycję i światło. Ważne było dla nas uchwycenie wakacyjnej radości, rodzinnych chwil, a czasami zaskoczenia, jakie niesie życie.

Główną nagrodę w postaci aparatu cyfrowego otrzymuje Małgorzata Szwarc ze Skórzewa. Jesteśmy spokojni o wakacje przyszłych pokoleń, gdy flisacka drużyna tak młoda i sprawna!

Cztery równorzędne nagrody w postaci zestawów upominkowych Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona oraz kompletów dwóch książek Wydawnictwa Święty Wojciech otrzymują: Marek Hamny z Poznania, Zofia Grochocińska ze Swarzędza, Iga Kozera z Lubasza oraz Beata Urbanowicz z Wrześni, którą prosimy o kontakt z redakcją – 061 856 22 91.

Na nagrodzonych zdjęciach zachwyciła nas wszechobecna radość ze wspólnie spędzanego czasu i ciepło „od wewnątrz”. Kto, jeśli nie rodzina, pomoże zdobyć najwyższe góry, nakarmi głodnego i nauczy zdrowego kontaktu ze zwierzętami? Mamy nadzieję, że otrzymane nagrody pozwolą zachować na dłużej wakacyjne wspomnienia i pogodny letni uśmiech naszych Czytelników.

 

 

 

Spływ Dunajcem – Małgorzata Szwarc

Owce – Marek Hamny

Rodzinka – Iga Kozera

Dziewczyny – Zofia Grochocińska

Podawanie rąk – Beata Urbanowicz

 

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki