Logo Przewdonik Katolicki

Najmłodsi o misjach

Magdalena Woźniak
Fot.

150 lat polskie dzieci pomagają dzieciom świata tak zatytułowano międzyszkolny konkurs misyjny, który odbył się w Łabiszynie i Ojrzanowie. Zmagania uczestników trwały pięć tygodni i zakończyły się podczas obchodów Tygodnia Misyjnego. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach i cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci. Rywalizację poprzedziły specjalne...

„150 lat polskie dzieci pomagają dzieciom świata” – tak zatytułowano międzyszkolny konkurs misyjny, który odbył się w Łabiszynie i Ojrzanowie.

Zmagania uczestników trwały pięć tygodni i zakończyły się podczas obchodów Tygodnia Misyjnego. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach i cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci. Rywalizację poprzedziły specjalne katechezy wprowadzające uczniów w temat i kategorie konkursu.

Organizatorami konkursu byli wikariusz parafii Zwiastowania NMP w Łabiszynie ks. Daniel Nejman oraz katechetki Elżbieta Wojtynek i Jolanta Lidmann-Kończalska. Obie są animatorkami misyjnymi.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki